29.11.2016

Projekt Prezent 2016

Już zaraz grudzień i początek świątecznej gorączki. Warto na chwilę przystanąć i pomyśleć o tych wszystkich, którzy nas otaczają. Odkąd w moim życiu pojawiła się Janka, naturalnym dla mnie jest to, że w tym czasie więcej myślę o potrzebujących psach. W zeszłym roku po raz pierwszy wzięłam udział w akcji blogerów "Projekt Prezent" i z przyjemnością dołączam do niej również teraz :)

-----


Kiedy szukałam psiaka do Projektu, kontaktowałam się z kilkoma fundacjami, domami tymczasowymi i hotelikami. Ostatecznie wybrałam Dixie, która znajduje się w domu tymczasowym w Pabianicach, a to rzut beretem od Łodzi, w której mieszkam.

Dlaczego właśnie Dixie? Przecież wydaje się psem idealnym. Nie dość, że całkiem słodko wygląda, jest młoda, to jeszcze ma świetny charakter - bardzo lubi dzieci, jest przyjaźnie nastawiona do całego świata. Dlaczego więc Dixie znalazła się pod opieką fundacji Labradory.info?

Dixie już raz była pod skrzydłami Fundacji, została adoptowana, jednak po jakimś czasie odebrano ją interwencyjnie ze swojego pierwszego domu, dlatego teraz ponownie szuka kochających ludzi, tym razem z bagażem w postaci nadszarpniętego zdrowia. Ma problemy z pęcherzem i chorą wątrobą.

Dixie po odebraniu z domu stałego (zdjęcie za zgodą Fundacji)
Piesek stał się trochę nerwowy, bardzo przytył, miał przerośnięte pazury, kamienie w pęcherzu powodowały permanentne zapalenie i krwiomocz, czekała ją pełna diagnostyka, łącznie z rentgenem stawu biodrowego, gdyż kulała na tylną łapkę.

Czym mnie ujęła? Ano tym, że mimo iż z charakteru jest ideałem (czyli zupełnym przeciwieństwem Janki), to tak samo jak Janka, musiała zmienić dom, gdyż nie była nad nią sprawowana odpowiednia opieka.

Czego potrzebuje Dixie?
♥ karma wątrobowa (np. Trovet Hepatic),
♥ tabletki Hepatiale Forte,
♥ tabletki UrinoDol.

Na pewno przydadzą się również psie akcesoria, typu.:
♥ miski,
♥ obroża, smycz, szelki.

Jeśli chciałbyś pomóc Dixie, serdecznie zapraszam do kontaktu. Możesz to zrobić poprzez maila otojanka@gmail.com lub fanpejdż. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli przyłączysz się do Projektu jako Darczyńca oraz weźmiesz udział w wydarzeniu na fejsbuku (KLIK).


-----

Regulamin akcji Projekt Prezent 2016:
1. Akcja trwa od 28/11/2016 do 16/12/2016.
2. Osoby biorące udział w akcji to osoby prowadzące blogi: makulscy.com, Zamerdani, Piesologia, Prawieowczarkowelove, Przez świat z labradorem, Pufoświat, Ja, Frelka, Oto Janka, West Wkurzony i Bohun Pies oraz fanpage na facebooku Kiara i jej człowieki i Co boli Border Coli? Na potrzeby akcji wszyscy wyżej wymienieni będą dalej nazywani blogerami.
3.Blogerzy biorący udział w akcji wybrali psiaka (bądź psiaki) przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego, którego chcą wspomóc zbierając najpotrzebniejsze dla niego (czy nich) produkty/rzeczy.
4. Każdy z blogerów na swoim kanale zamieścił informacje o produktach/rzeczach, które zbiera dla wybranego psiaka.
5. Możesz się przyłączyć do akcji przekazując podarunek dla wybranego psiaka na ręce blogera, który prowadzi zbiórkę. Paczkę możesz przesłać pocztą, kurierem, czy paczkomatem na adres blogera (sam pokrywasz koszt przesyłki). Możesz dokonać zakupu w sklepie internetowym i zamówić przesyłkę na adres blogera. Możesz również umówić się z blogerem na odbiór osobisty, bądź ustalić inny sposób odbioru paczki – po prostu napisz do wybranego blogera!
6. W trakcie trwania akcji bloger kilkukrotnie zamieszcza zdjęcia otrzymanych podarków na swoim fanpagu.
7. W ciągu tygodnia po zakończeniu akcji bloger przekazuje wszystkie zebrane produkty i rzeczy opiekunom wybranego psiaka.
8. Opiekun psiaka zamieszcza zdjęcia wszystkich otrzymanych produktów/rzeczy i upublicznia je na swoim kanale, bądź przekazuje do upublicznienia blogerowi.
9. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.

Dixie znajduje się pod opieką Fundacji Labradory.info (KLIK)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!